Вхідні двері Ryterna RD80
Якісні, сучасні вхідні двері Ryterna RD80 - це надійний захист вашого житлового і нежитлового приміщення від сторонніх. Виготовляються з високоякісних матеріалів, мають високий рівень шумоізоляції та теплоізоляції. Даний модельний ряд представлений моделями з різноманітним дизайном і зовнішнім виглядом. Вся конструкція дверей дуже міцна, що забезпечує тривалий експлуатаційний термін.
Особливості вхідних дверей Ryterna RD80
Вхідні двері Ryterna моделі RD80 має європейський сертифікат з безпеки і захисту RC3. Продукт забезпечує надійну теплоізоляція завдяки пінополіуретану. Крім профілю коробки в 20 мм. товщиною і алюмінієвого полотна, яке може бути фільонкою товщиною 41 мм., а також бути з склінням, в дверях Ryterna можна виділити 3D-петлі. Двері комплектується трьома регульованими петлями німецького виробництва компанії Schuring (Шурінга). Петлі відрізняються бездоганною роботою протягом довго часу і саме завдяки їм процес монтажу дверей відбувається набагато легше ніж в аналогічних продуктів. У комплектацію дверей входить магнітний поріг.
Короткі характеристики вхідних дверей Ryterna RD80
- Коробка - композитні алюмінієві профілю з тер товщиною 20 мм
- Полотно - алюмінієві листи з полімерним покриттям, товщина 80 мм
- Коефіцієнт тепловіддачі - до 0,68 Вт / м2К
- Склопакет - потрійний склопакет врівень з полотном двері
- Замок - високий ступінь взломостойкості
Дизайн двері Ryterna RD80





| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RYTERNA |
| Страна производитель | Литва |
| Особенности двери | Бронированные, Герметичные, Звукоизолированные, Теплоизоляционные |
| Наполнение двери | Пенополиуретан |
| Применение | Вхідні двері |
| Комплектация | |
| Наличие ручки | Да |
| Наличие глазка | Да |
| Наличники | Да |
| Уплотнители | Да |
| Дверные петли | Да |
| Размеры | |
| Ширина двери | 1100 мм |
| Высота двери | 2200 мм |
| Толщина двери | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Число полотен двери | Різні |
| Цвет | Різні кольори |
| Способ открывания двери | Розпашна |
| Материал дверного полотна | Алюмінієвий |
| Назначение двери | Для житлових приміщень |
| Тип открывания двери | Механичний |
| Отделка поверхности двери | Фарба |
| Состояние | Нові |
- Цена: от 102 000 ₴












