Зручні та красиві двері, які гармонійно виглядатимуть поруч із вашими секційними воротами! При виготовленні таких гаражних дверей використовуються сендвіч-панелі для секційних гаражних воріт. Можливі колірні рішення: коричневий, білий, синій, зелений, срібло, золотий дуб, темний дуб, венге, махагон, антрацит.
Важлива особливість цієї серії дверей - відсутність чорного металу в конструкції. Рама і лутка виготовлені з алюмінію, що істотно продовжить термін служби виробу. Сендвіч-панель виготовлена з оцинкованого металу з полімерним фарбуванням і заповнена пінополіуретаном під тиском. Такі панелі прослужать довше, ніж звичайний листовий метал китайських дверей, і будуть в рази теплішими!
Можлива ширина по коробу 880мм і 980мм, висота 2050мм.
У комплекті механічний замок з натискними ручками і циліндром ключ-ключ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoorHan |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение двери | Для жилых помещений |
| Применение двери | Уличные |
| Тип конструкции короба | Уголковая |
| Тип открывания двери | Механический |
| Толщина лицевой панели (фасада) | 40 мм |
| Особенности двери | Герметичные, Теплоизоляционные |
| Наполнение двери | Пенополиуретан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Наличие ручки | Да |
| Количество замков | 1 шт |
| Уплотнители | Да |
| Дверные петли | Да |
| Размеры | |
| Ширина двери | 980 мм |
| Высота двери | 2050 мм |
| Толщина двери | 40 мм |
- Цена: 18 360 ₴








