Комплект автоматики для розпашних воріт BFT ATHOS AC A25
Двигун встановлюється на стулку воріт до 2,5 м і вагою до 500 кг. Для даної автоматики потрібні механічні упори на відкр / закр.


Комплект складається з:
Електропривод - 2шт
Блок управління ALENA з приймачем - 1шт
Пульт дистанційного керування 2-х канальний - 2шт
Фотоелементи - 1комп
На дану модель кронштейн потрібно придбати окремо
Технічні характеристики:
| Відкриття | 14с |
| Живлення | 230В |
| Макс. вага стулки | 500кг |
| Стулка | до 2,5м |
| Потужність | 210Вт |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BFT |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питания | 230 В |
| Страна производитель | Італія |
| Предназначение автоматики | Для розпашних воріт |
Информация для заказа
- Цена: 24 735 ₴/комплект



