Комплект автоматики BFT ARES BT A1000 KIT (Італія)
Привід BFT ARES 1000 для воріт c вагою до 1000 кілограмів і з шириною стулки до 8 метров.
Даний привід є досить потужним тому його можна використовувати як на промислових так і на приватних об'єктах.
Особливості:
Оснащений механічними кінцевими вимикачами
Блок управління простий в налаштуванні
Функція самодіагностики
Режим самонавчання
Можливість регулювання швидкості руху на початку і кінці циклів
Автоматичне виявлення перешкод
Висока інтенсивність використання - 100%
Робота в будь-яких умовах навколишнього середовища
Комплект складається з:
Електропривід BFT ARES BT A1000 з механічними кінцевими вимикачами та ведучою шестернею Z18 - 1шт
Плата керування на DIP-перемикачах "HAMAL ARES BT A" 24V - 1шт
Вбудований 2-х канальний приймач (до 63 пультів) - 1шт
Пульт дистанційного керування 2-х канальний - 2шт
Технічні характеристики:
| Макс. число робочих циклів | 100% |
| Макс. ширина стулки | 8м |
| Макс. вага стулки | 1000кг |
| Швидкість руху стулки | 0,15м/сек |
| Клас захисту | IP24 |
| Потужність | 240Вт |
| Робоча температура | від -20С до +60С |
| Максимальне споживання струму | 1.5А |
| Швидкість обертання | 39,00 об/хв |
| Електроживлення | 230В |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BFT |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Предназначение автоматики | Для воріт |
- Цена: 24 990 ₴/комплект



