Повний комплект автоматики для воріт ROAD 400KCE Nice
Повний комплект для зсувних воріт вагою до 400 кг і довжиною воріт до 6 м. Привід розрахований на помірну інтенсивність використання, встановлюється на приватних об'єктах, дачах.
Особливості:
- Просте програмування за допомогою всього трьох кнопок;
- Зручна настройка кінцевих положень воріт;
- Можливість регулювання швидкості руху воріт і зусилля двигуна;
- Можливість регулювання прискорення і уповільнення воріт;
- Наявність ручного розблокування, в разі відключення електроенергії, привід можна розблокувати вручну за допомогою ключа.
- Записи до 150 пультів.
- Можливе часткове відкривання воріт (режим хвіртки)


Комплект складається з:
- Привід з вбудованим блоком управління і приймачем - 1шт
- Сигнальна лампа - 1шт
- Фотоелементи - 1пара
- Замковий вимикач - 1шт
- Пульт 4х канальний - 1шт
Технічні характеристики:
| живлення | 230В |
| Номінальний струм | 1,1А |
| потужність | 210Вт |
| зусилля | 300Н |
| Інтенсивність | 20 циклів/год |
| Клас захисту | 44IP |
| Робоча температура | від -20 до +50 |
| Розміри | 330х195х277h |
| Вага | 8кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nice |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | Італія |
| Предназначение автоматики | Для воріт |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 21 216 ₴/комплект




