Комплект автоматики для воріт ROAD 400KCE Nice
Комплект автоматики для воріт вагою до 400 кг і довжиною воріт до 6 м. Даний двигун розрахований на помірну інтенсивність використання, встановлюється на приватних об'єктах, дачах.
Особливості:
- Зручне програмування за допомогою всього трьох кнопок;
- Зручна настройка кінцевих положень воріт;
- Можливість регулювання швидкості руху воріт і зусилля двигуна;
- Можливість регулювання прискорення і уповільнення воріт.
- Наявність ручного розблокування.
- Можливість запису до 150 пультів.
- Функція хвіртки


Комплект складається з:
- Привід з вбудованим блоком управління і приймачем - 1шт
- Пульт 2х канальний - 2шт
Технічні характеристики:
| Живлення | 230В |
| Номінальний струм | 1,1А |
| Потужність | 210Вт |
| Зусилля | 300Н |
| Інтенсивність | 20 циклов/час |
| Клас захисту | 44IP |
| Робоча температура | от -20 до +50 |
| Розміри | 330х195х277h |
| Вага | 8кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nice |
| Предназначение автоматики | Для откатных ворот |
| Страна производитель | Италия |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 15 963 ₴/комплект




