Комплект автоматики для зсувних воріт Rotelli SL 1100
Автоматика Rotelli Premium 1100 для воріт з масою до 1100 кг і з вбудованим блоком управління.
Особливості:
- Для додаткового захисту від несприятливих зовнішніх впливів електронна плата закрита пластиковою кришкою.
- Управління зупинкою приводу в кінцевих положеннях здійснюється електромеханічними або магнітними вимикачами, які надійно позиціонують кінцеві точки руху стулки воріт.
- У разі тимчасової відсутності напруги мережі живлення, редуктор приводу може бути розблоковано, що дозволить здійснювати пересування стулки воріт вручну.
- Для зменшення тертя, а, отже, нагрівання і зносу деталей, черв'як і проміжна шестерня виконані відповідно зі сталі, що істотно збільшує ККД приводу Ротелла Преміум 1100.
Комплект складається з:
- Привід SL 1100 - 1шт
- Пульт ДУ - 2шт
Технічні характеристики:
| Максим. вага стулки | 1100кг |
| Швидкість руху стулки | 12,0м/мин |
| Ступінь захисту | 54IP |
| Потужність | 500Вт |
| Напруги живлення | 220В |
| Робочий діапазон температур | от -25 до +60 |
Характеристики
| Комплектация | |
|---|---|
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Приемник | Да |
| Фотоэлементы безопасности | Нет |
| Сигнальная лампа | Нет |
| Привод для ворот | Да |
| Основные | |
| Производитель | Rotelli |
| Максимальный вес створки | 500 кг |
| Предназначение автоматики | Для откатных ворот |
| Страна производитель | Италия |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 14 433 ₴





