Комплект автоматики для розпашних воріт Miller Technics 3000 (Італія)
Дана модель відмінно підходить для 2-х метрової стулки.
Робота двигунів здійснюється дуже тихо - за рахунок того, що всі комплектуючі збалансовані.
Дизайн приводів можна назвати вишуканим.
Багатофункціональна надійна плата проста в налаштуванні.
Великою перевагою автоматики Miller Technics 3000 перед конкурентами є можливість установки на широкі цегляні стовпи (не буде потрібно ставити несучі стовпи, можливе встановлення на стандартні цегляні колони).
Можливо відкриття назовні
Комплект складається з:
Двигун Miller Technics 3000 - 2шт
Блок управління з вбудованим приймачем в захисному корпусі PC 170 - 1ш
Пульт ДУ 4х канальних - 2шт
Технічні характеристики:
|
Живлення приводу |
220 В |
|
Живлення електроприводу |
24 В |
|
Тип передачі |
Черв’ячний редуктор |
|
Максимальне зусилля |
3000 Н |
|
Номінальне зусилля |
2500 Н |
|
Потужність двигуна |
150 Вт |
|
Хід штока |
400 мм |
|
Максимальна вага стулки |
600 кг |
|
Максимальна довжина стулки |
3 м |
| Комплектация | |
|---|---|
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Приемник | Да |
| Фотоэлементы безопасности | Да |
| Сигнальная лампа | Да |
| Привод для ворот | Да |
| Основные | |
| Мощность | 150 Вт |
| Производитель | Miller Technics |
| Максимальный вес створки | 600 кг |
| Максимальная ширина створки | 3 м |
| Напряжение питания | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | Італія |
| Предназначение автоматики | Для розпашних воріт |
- Цена: 21 879 ₴




