Автоматика для розпашних воріт ROTELLI MT400
Комплект автоматики для розпашних воріт включає в себе:Два лінійних приводи потужністю по 230Вт, з довгим штоком, що висувається 400мм
Блок управління (з радіоприймачем), який підтримує функцію автоматичного закриття, функцію виявлення перешкоди в русі, відключення за часом та ін .;
Фотоелементи безпеки для запобігання закриття воріт якщо в отворі воріт знаходиться автомобіль;
Сигнальна лампа для візуального оповіщення користувачів, про рух воріт, в темний час доби;
Комплект кронштейнів для кріплення приводів;
Є два ключа для розблокування приводів (переведення їх в ручний режим якщо відсутня електрика)
Комплект складається з:
Привід МТ400 - 2шт
Блок управління - 1шт
Пульт ДУ - 2шт
Технічні характеристики:
|
Макс. вага стулки воріт |
350 кг |
|
Макс. ширина стулки воріт |
3 м |
|
Хід штока |
400 мм |
|
Живлення мотора |
220 В |
|
Тягове зусилля |
2300 Н |
|
Час відкриття |
23 с |
|
Потужність |
230 Вт |
|
Клас захисту |
IP54 |
|
Інтенсивність |
40% |
|
Споживання струму |
1,4А |
|
Швидкість відкриття |
0,16 м/с |
|
Робоча температура |
–30˚С…+55°C |
|
Маса приводу |
6 кг |
|
Виробництво |
Італія |
| Основные | |
|---|---|
| Степень защиты IP | 54 |
| Мощность | 230 Вт |
| Производитель | Rotelli |
| Максимальный вес створки | 400 кг |
| Максимальная ширина створки | 3 м |
| Напряжение питания | 220 В |
| Комплектация | |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Приемник | Да |
| Фотоэлементы безопасности | Да |
| Сигнальная лампа | Да |
| Привод для ворот | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | Італія |
| Предназначение автоматики | Для розпашних воріт |
- Цена: 15 300 ₴





