Комплект приводу для гаражних воріт VER-1/1 (CAME) для воріт до 9кв. м.
Особливості:
Комплект приводу для гаражних воріт, відрізняється витонченим і вишуканим дизайном.
Кілька видів ланцюгової передачі дозволяють адаптувати приводи до будь-якого розміру воріт і умов застосування.
Комплекс автоматики Came VER-1/1 KIT з електромеханічним приводом V6000, призначений для автоматизації гаражних секційних воріт, площа полотна яких не перевищує 9 кв. метрів.
Рейка V06001, в складі комплекту, дозволяє управляти воротами заввишки до 2.2 м.
Керуюча плата вбудована в корпус приводу, всередині якого також знаходиться одноканальний радіоприймач AF43S, що дозволяє управляти автоматикою дистанційно.

Комплект складається з:
V6000 - Привід 600H з панеллю керування і освітленням - 1шт
V06001 - Рейка для воріт 2200мм (ланцюгова) - 1шт
AF43S - Приймач, одноканальний - 1шт
TOP-432EE - Пульт д.у., 2-х канальний - 1шт
Технічні характеристики:
| Швидкість руху | 6м/хв |
| Тягове посилення | 600Н |
| Інтенсивність | 50% |
| Потужність | 100Вт |
Характеристики
| Комплектация | |
|---|---|
| Фотоэлементы безопасности | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Приемник | Да |
| Сигнальная лампа | Да |
| Привод для ворот | Да |
| Основные | |
| Мощность | 100 Вт |
| Производитель | Came |
| Максимальная высота створки | 2.2 м |
| Площадь полотна ворот | 9 кв.м |
| Напряжение питания | 220 В |
| Скорость движения створки | 6 м/мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | Італія |
| Предназначение автоматики | Для підйомних воріт |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 8 894 ₴



