Комплект для автоматизації воріт CAME BK-2200 (Італія) для воріт вагою до 2200кг.
Приводу відрізняються підвищеною інтенсивністю - до 50%.
особливості:
У комплект входить система виявлення перешкод складається з фотоелементів
Режим самонавчання, під час якого привід автоматично реєструються крайні положення, і зберігає в пам'яті ці значення при кожному маневрі.
Самоблокування приводу. Після зупинки приводу Ваші ворота замкнені механічно і їх не можна відкрити руками. Завдяки цій функції немає необхідності в додатковій механічній блокування воріт замком.
Плавний старт і плавна зупинка - це зменшення швидкості приводу, щоб уникнути сильного ривка при відкриванні та закриванні воріт. Це дозволяє воротам працювати плавно і безшумно.
Режим хвіртки.
Регулювання швидкості уповільнення.
Можливість ручного розблокування воріт.


Комплект поставки складається з:
- Привід для зсувних воріт вагою до 2200кг
- Приймач одноканальний - 1 шт
- Пульт ДУ 2х канальний - 1 шт
УВАГА! Для даної моделі зубчаста рейка поставляється окремо (посилена 30х30, зварена). 1м рейки = 40Є
Технічні характеристики
|
Макс. ширина стулки |
20м |
|
Макс. вага стулки |
2200кг |
|
Штовхаюче зусилля |
1150Н |
|
Інтенсивність |
50% |
|
Потужність |
580Вт |
|
Час відкривання на 90 градусів |
10,5м/хв |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Came |
| Страна производитель | Италия |
| Предназначение автоматики | Для откатных ворот |
| Максимальная ширина створки | 20 м |
| Максимальный вес створки | 2200 кг |
| Скорость движения створки | 10.5 м/мин |
| Мощность | 580 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Комплектация | |
| Привод для ворот | Да |
| Фотоэлементы безопасности | Нет |
| Сигнальная лампа | Нет |
| Приемник | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
- Цена: 42 330 ₴




