Комплект для автоматизації воріт CAME BK-1800 (Італія) для воріт вагою до 1800 кг
Приводи відрізняються підвищеною інтенсивністю - до 50%.
Автоматика CAME серії BK є ідеальним рішенням для автоматизації зсувних воріт, призначених для установки на великих або промислових підприємствах.
Автоматика обладнана функцією самодіагностики пристроїв безпеки. Можливість управління додатковим освітленням в зонах проїзду.
У серії BK є трифазна модель здатна забезпечити більше тягове зусилля. Довжина воріт, керованих моделями CAME серії BK може становити 20 метрів.
Спеціальна система запобіжників захищає двигун, блок управління, додаткове обладнання, що підключене до системи, від перевантажень по струму
Підключення будь-яких аксесуарів і систем безпеки без обмежень.

Комплект поставки складається з:
Привід для зсувних воріт вагою до 1800кг - 1шт
Приймач одноканальний - 1 шт
Пульт ДУ 2 канальний - 1 шт
Технічні характеристики:
|
Макс. ширина створки |
20м |
|
Макс. вага створки |
1800кг |
|
Штовхаюче зусилля |
1150Н |
|
Інтенсивність |
50% |
|
Потужність |
480Вт |
|
Час відкрив. на 90 градусів |
10,5м/хв |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Came |
| Страна производитель | Италия |
| Предназначение автоматики | Для откатных ворот |
| Максимальная ширина створки | 20 м |
| Максимальный вес створки | 1800 кг |
| Скорость движения створки | 10.5 м/мин |
| Мощность | 480 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Комплектация | |
| Привод для ворот | Да |
| Фотоэлементы безопасности | Нет |
| Сигнальная лампа | Нет |
| Приемник | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
- Цена: 35 190 ₴




