Комплект для автоматизації воріт CAME BK-1200 BASE (Італія) для воріт вагою до 1200 кг
Приводу відрізняються підвищеною інтенсивністю - до 50%.
Особливості:
Привід призначений для різних сфер застосування від приватних будинків до промислових об'єктів.
Перед початком будь-якого робочого циклу блок керування приводом здійснює самостійну діагностику елементів безпеки (фотоелементів. Чутливого краю. Індукційної петлі. І якщо один з елементів несправний пристрій не буде приведено у рух.
Плата блоку управління розташована горизонтально. Таке розташування допомагає набагато полегшити підключення і настройку приводу.
Ведучі шестерні з модулем 4 передають рух зубчастої рейки з максимальною плавністю.
Комплект складається з:
Привід для зсувних воріт вагою до 1200 кг - 1шт
Приймач одноканальний - 1шт
Пульт ДУ 2х канальний - 1 шт
Технічні характеристики:
|
Макс. ширина створки |
20м |
|
Макс. вага створки |
1200кг |
|
Штовхаюче зусилля |
850Н |
|
Інтенсивність |
50% |
|
Потужність |
380Вт |
|
Час відкрив. на 90 градусів |
10,5м/хв |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Came |
| Страна производитель | Италия |
| Предназначение автоматики | Для откатных ворот |
| Максимальная ширина створки | 20 м |
| Максимальный вес створки | 1200 кг |
| Скорость движения створки | 10.5 м/мин |
| Мощность | 380 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Комплектация | |
| Привод для ворот | Да |
| Фотоэлементы безопасности | Нет |
| Сигнальная лампа | Нет |
| Приемник | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
- Цена: 30 345 ₴




