Комплект приводу BX-78 для автоматизації відкатних (зсувних) воріт вагою до 800 кг з шириною прорізу до 14м.
Потужні та надійні приводи з системою розблокування і захистом від пилу.
Використовується на приватних і промислових об'єктах в средньоінтенсивном режимі.
Особливості
Є датчик контролю руху і виявлення перешкод.
Удосконалена система управління рухом розсувних воріт.
Захист від зовнішніх впливів завдяки повній ізоляції блоку управління і двигуна (захист IP 54 виключає потрапляння вологи і пилу всередину блоку).
Захист двигуна, блоку управління і додаткового обладнання, приєднаного до системи, від перевантажень по струму.
Об'ємні клемні колодки забезпечують простоту електричного під'єднання.
Функція самодіагностики контролює справність приводу, сигналізує про несправність у системі.
Декодер радіоприймача вбудований в блок управління. Плата радіоприймача потрібної частоти встановлюється у спеціальний роз'єм в блоці управління.
Можливість запам'ятовування кодів для роботи з різними типами передавачів.
Корпус приводу виготовлений з алюмінієвого сплаву. Вбудований блок управління з трансформатором розташований під пластиковим кожухом.

Комплект складається з:
Привід з вбудованою панеллю керування PLUS - 1шт
Зубчаста рейка металева - 4метра
Приймач одноканальний - 1шт
Сигнальна лампа LED - 1шт
Фотоелементи - 1пара
Пульт 2 канальний - 2шт
Технічні характеристики
|
Макс. ширина створки |
14м |
|
Макс. вага створки |
800кг |
|
Штовхаюче зусилля |
800Н |
|
Інтенсивність |
30% |
|
Потужність |
300Вт |
|
Час відкрив. на 90 градусів |
10,5м/хв |
| Комплектация | |
|---|---|
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Приемник | Да |
| Фотоэлементы безопасности | Да |
| Сигнальная лампа | Да |
| Привод для ворот | Да |
| Основные | |
| Мощность | 300 Вт |
| Производитель | Came |
| Максимальный вес створки | 800 кг |
| Напряжение питания | 220 В |
| Страна производитель | Италия |
| Скорость движения створки | 10.5 м/мин |
- Цена: 27 336 ₴



