Комплект автоматики для розпашних воріт CAME KRONO 2 BASE
Привід для розпашних воріт Came Krono 2 - довговічний і з високим рівнем шумоізоляції.
Володіє кінцевиками крайнього положення воріт. Це полегшує початкову настройку автоматики і виключає необхідність встановлення механічних упорів для воріт.
Відмінне рішення для престижних огорож вашого двору, наприклад, механічних орних воріт з кованого заліза, в яких працездатність пропорційно змішується з зовнішнім виглядом і дизайном. Krono нескладний в установці, управлінні та користуванні, не затьмарює зовнішній вигляд загородження і зовсім не вимагає зміни системи орних вуличних воріт. Дана модель є дуже популярною на ринку України і користується дуже високим попитом.
Автоматика Krono 2 блокується автоматично, забезпечує надійне блокування закритих воріт при аварійному вимкненні електрики. У разі відключення електрики, практичний важіль, який розблоковується за допомогою ключа, дозволить відкрити ворота вручну.

Склад комплекту:
2 приводи з кінцевиками на відкриття і закриття - 2шт
Короб з панеллю керування - 1шт
Радіоприймач, що вбудовується - 1шт
Пульт 2-канальний - 1шт
Технічні характеристики
|
Макс. ширина стулки |
3000мм |
|
Макс. вага стулки |
800кг |
|
Штовхаюче зусилля |
3000Н |
|
Інтенсивність |
30% |
|
потужність |
130Вт |
|
Час відкрив. на 90 градусів |
22с |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Came |
| Максимальный вес створки | 800 кг |
| Мощность | 130 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Комплектация | |
| Привод для ворот | Да |
| Фотоэлементы безопасности | Нет |
| Сигнальная лампа | Нет |
| Приемник | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | Італія |
| Предназначение автоматики | Для розпашних воріт |
- Цена: 32 997 ₴




