Комплект автоматики для розпашних воріт CAME ATI 5000
Привід Came ATI 5000 призначений для установки на промислові ворота з середньою інтенсивністю руху. Частим є застосування автоматики Came ATI 5000 і для побутових воріт великого розміру. За рахунок великих габаритних розмірів привід добре компенсує вітрові навантаження.
Максимально допустима вага стулки в технічних характеристиках приводу Came ATI 5000 зазначено 1000 кг. Такий показник допустимо тільки, якщо ширина стулки не перевищує 2 метри. З кожним метром ширини максимально допустима вага стулки знижується на 200 кг. Приклади:
3 метри = 800 кг;
4 метри = 600 кг;
5 метрів = 400 кг.


Склад комплекту:
Двигун CAME ATI 5000 з кінцевиками - 2шт
Панель управління в захисному коробі - 1шт
Приймач одноканальний - 1шт
Лампа сигнальна LED - 1шт
Фотоелементи безпеки-1пара
Пульт ДУ. 2х канальний TOP-432EE - 2шт
Технічні характеристики
|
Макс. ширина стулки |
5000мм |
|
Макс. вага стулки |
1000кг |
|
Штовхаюче зусилля |
3000Н |
|
інтенсивність |
50% |
|
потужність |
150Вт |
|
Час відкрив. на 90 градусів |
32с |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Came |
| Страна производитель | Италия |
| Максимальный вес створки | 1000 кг |
| Мощность | 150 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Комплектация | |
| Привод для ворот | Да |
| Фотоэлементы безопасности | Да |
| Сигнальная лампа | Да |
| Приемник | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Предназначение автоматики | Для розпашних воріт |
- Цена: 44 880 ₴





