Комплект автоматики для розпашних воріт CAME ATI 3000
Комплект автоматики для розпашних воріт ATI 3000 це легендарний і найнадійніший привід, перевірений часом і тисячами монтажів. Він є ідеальним варіантом для автоматизації воріт на промислових підприємствах з високим експлуатаційним навантаженням.
Автоматика Came ATI 3000 - це універсальний привід який може використовуватися як на побутових воротах, так і на промислових із середньою інтенсивністю руху. Він ідеально підходить для гаражних, дачних кооперативів, житлових центрів і т.п.
Привід Came ATI 3000 володіє більшою інтенсивністю ніж Came Krono, однак меншою ніж Came ATI 3024. Останній можна використовувати на об'єктах з високою інтенсивністю руху, а й його ціна вище практично на 200 євро. Можна сказати, що автоматика для розпашних воріт Came ATI 3000 це "золота середина", коли використання звичайної, побутової, автоматики вже неможливо, а в покупці приводів промислового рівня ще немає необхідності.
Рекомендуємо установку даного приводу на об'єкти з середньою інтенсивністю руху: дачні кооперативи, двори багатоквартирних будинків і т.п. Житловим центрам при виборі приводу слід враховувати, що автоматиці Came ATI 3000 все ж необхідні перерви між циклами відкриття-закриття. Яких, за відсутності охорони, може не бути в піковий, для таких об'єктів, час - вранці і ввечері.

У комплект входить:
Привід А3000 230V, що сам замикається. Концевики втк. / закт. - 2 шт
Мультифункціональна панель управління в коробі - 1шт
Приймач, одноканальний - 1шт
Пульт д.у., 2-х канальний - 2шт
Сигнальна лампа LED - 1шт
Фотоелементи безпеки - 1шт
Технічні характеристики
| Макс. ширина стулки | 3000мм |
| Макс. вага стулки | 800кг |
| Зусилля, що штовхає | 3000Н |
| Інтенсивність | 50% |
| Потужність | 150Вт |
| Час відкр. на 90 градусів | 19с |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Came |
| Предназначение автоматики | Для распашных ворот |
| Максимальный вес створки | 800 кг |
| Мощность | 150 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Комплектация | |
| Привод для ворот | Да |
| Фотоэлементы безопасности | Да |
| Сигнальная лампа | Да |
| Приемник | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | Італія |
- Цена: 39 474 ₴




