Автоматика для зсувних воріт FAAC 844 ER вагою до 1800 кг
Комплект автоматики для зсувних воріт вагою до 600 кг. Підійде на більшість воріт з зашиттям профнастилом або сендвіч-панеллю. Максимальна довжина ходу воріт - 15 метрів. Виробником даної лінійки автоматики є лідер італійського ринку ворітної автоматики - компанія FAAC.
Особливості приводу
- Привід для відкатних воріт FAAC 844 ER застосовується в основному в промисловому або торговому секторі.
- Самоблокується, не вимагає установки електрозамків.
- У разі аварійного відключення електроживлення автоматика FAAC має систему розблокування приводу воріт за допомогою ключа, що дозволяє відкрити і закрити ворота вручну.
- Привід має двухдисковое зчеплення в масляній ванні.
- Привід забезпечує захист користувача від механічних травм.
- Автоматика оснащена магнітним кінцевим вимикачем.
- Оздоблена система програмування
- Потужний внутрішній кінематичний механізм
- Низький рівень шуму

У комплект входить:
- Привід 844 ER Z16 у олійно ванні з вбудованим блоком управління 780 D - 1шт
- Монтажна пластина, для приводу 746/844 - 1шт
- Приймач RP1 868 SLH-1шт
- Фотоелементи XP 20 D - 1шт
- Пульт 2-ох канальний XT2 868 SLH LR BLACK - 1шт
Технічні характеристики:
|
Живлення |
230В |
| Потужність |
660ВТ |
|
Струм |
3,5А |
|
Тягово-штовхальне зусилля |
810Н |
|
Макс. вага воріт |
1160 кг |
|
Конденсатор |
35 |
|
Інтенсивність |
3-70% - 78% |
|
Діапазон робочих температур |
от -20С до +55С |
|
Тип кінцевого вимикача |
Магнітні |
|
Клас захисту |
IP44 |
|
Швидкість руху воріт |
9,5-12м/мин (звездочка Z16 модуль 4) |
|
Вага приводу |
14,5кг |
|
Швидкість обертів приводу |
1400 об/хв |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faac |
| Страна производитель | Италия |
| Максимальная ширина створки | 15 м |
| Максимальный вес створки | 1800 кг |
| Скорость движения створки | 9.6 м/мин |
| Степень защиты IP | 44 |
| Мощность | 400 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Комплектация | |
| Привод для ворот | Да |
| Фотоэлементы безопасности | Да |
| Сигнальная лампа | Нет |
| Приемник | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 42 228 ₴/комплект
- Способ упаковки: заводская упаковка в картон



