Автоматика для зсувних воріт FAAC 740 вагою до 500 кг
Комплект автоматики для зсувних воріт вагою до 500 кг. Підійде на більшість воріт з зашиттям профнастилом або сендвіч-панеллю. Максимальна довжина ходу воріт - 15 метрів. Виробником даної лінійки автоматики є лідер італійського ринку ворітної автоматики - компанія FAAC.
Особливості двигуна:
- Потужний внутрішній кінематичний механізм
- Магнітні кінцеві вимикачі
- Низький рівень шуму
- Спрощена система програмування

У комплект входить:
- Привод 740 з вбудованим блоком управління 740D та монтажною пластиною - 1шт
- Приймач RP1 868 SLH - 1шт
- Фотоелементи XP 20 D - 1шт
- Пульт 2-ох канальний XT2 868 SLH LR BLACK - 1шт
Технічні характеристики:
| Живлення |
230В |
|
Потужність |
350ВТ |
| Струм |
1,5А |
|
Тягово-штовхальне зусилля |
450Н |
|
Макс. вага воріт |
500 кг |
|
Конденсатор |
10мкФ |
|
Інтенсивність використання |
3-30% |
|
Діапазон робочих температур |
от -20С до +55С |
|
Тип кінцевого вимикача |
Магнітні |
|
Клас захисту |
IP44 |
|
Швидкість руху воріт |
12м/хв |
|
Вага приводу |
10кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faac |
| Страна производитель | Италия |
| Максимальная ширина створки | 15 м |
| Максимальный вес створки | 500 кг |
| Скорость движения створки | 12 м/мин |
| Степень защиты IP | 44 |
| Мощность | 360 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Комплектация | |
| Привод для ворот | Да |
| Фотоэлементы безопасности | Нет |
| Сигнальная лампа | Нет |
| Приемник | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 25 245 ₴/комплект
- Способ упаковки: заводская упаковка в картон



