Комплект автоматики для зсувних воріт вагою до 500 кг.
Підійде на більшість воріт з зашиттям профнастилом або сендвіч-панеллю. Максимальна довжина ходу воріт - 15 метрів. Виробником даної лінійки автоматики є лідер італійського ринку ворітної автоматики - компанія FAAC.
Особливості двигуна:
- Потужний внутрішній кінематичний механізм
- Магнітні кінцеві вимикачі
- Величезний вибір логіки роботи Genius Blizzard і параметрів роботи
- У двигуні використовується металева шестерня мотор-редуктора. Система JLC - Jumping self-Learning Code - технологія запису динамічної зміни коду сигналу, гарантує максимальний захист і якість роботи пульта Genius Kilo TX2.
Склад комплекту:
- Привід BLIZZARD 500 C зі вбудованим блоком управління Sprint 382, інтенсивність - 30%
- Замок розблокування з ключем для приводу BLIZZARD
- Приймач MONOCANALE 433 JLC (для пультів GENIUS KILO)
- Пульт 4-х канальний KILO TX4 JLC 433 MHz
- Додатково рекомендуємо придбати потрібну кількість зубчастої рейки, фотоелементи безпеки, сигнальну лампу і пульти в необхідній кількості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faac |
| Страна производитель | Болгария |
| Предназначение автоматики | Для откатных ворот |
| Максимальная ширина створки | 15 м |
| Максимальный вес створки | 500 кг |
| Скорость движения створки | 12 м/мин |
| Степень защиты IP | 44 |
| Мощность | 360 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Комплектация | |
| Привод для ворот | Да |
| Приемник | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
Информация для заказа
- Цена: 19 125 ₴/комплект



