
Автоматика для розпашних воріт FAAC GENIUS MONSON KIT Mistral 300 LS стулка до 3 м з кінцевиками
Автоматика для розпашних воріт FAAC GENIUS MONSON KIT Mistral 300 LS стулка до 3 м з кінцевиками
Комплект для автоматизації розпашних воріт з довжиною стулки до 3м з довжиною ходу штока 300мм. Ідеально підходить для розпашних воріт з відкриттям назовні і всередину.
Даний привід оснащений електромеханічними кінцевими вимикачами, що дозволяє налаштувати зупинку двигуна в будь-якому положенні.
Горизонтальна підводка кабелю живлення до корпусу дозволяє монтувати приводи Genius Mistral 300 LS навіть у самої поверхні землі.
При відсутності напруги живлення в автоматиці Genius Mistral 300 LS, захищена ключем система розблокування забезпечує переміщення орних воріт вручну. Всі деталі приводу Genius Mistral 300 LS, схильні до атмосферних впливів, виготовлені з нержавіючої сталі.
Автоматика від іменитого італійського бренду FAAC, зібрана на власному заводі в Болгарії.

У комплект входить:
| Привід MISTRAL 300 LS для розгорнутих воріт - 2шт |
| Плата управління BRAIN 592 - 1шт |
| Бокс для плати управління ECOBOX - 1шт |
| Приймач MONOCANALE 433 JLC (вбудований) - 1шт |
| Фотоелементи VEGA, макс. дальність 20 м - 1шт |
Пульт 4-ох канальний KILO TX4 JLC 433 MHz - 1шт |
Додатково можна укомплектувати лампою сигнальної і будь-якою кількістю пультів
Технічні характеристики
| Максимальна ширина стулки | 3м |
| Інтенсивність використання | 35% |
| Діапазон робочих температур від | від -20С до +55С |
| Вага приводу | 7,8кг |
| Клас захисту | IP54 |
| Кінцевики | Є |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faac |
| Максимальная ширина створки | 4 м |
| Максимальный вес створки | 400 кг |
| Степень защиты IP | 44 |
| Мощность | 280 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Комплектация | |
| Привод для ворот | Да |
| Фотоэлементы безопасности | Да |
| Сигнальная лампа | Да |
| Приемник | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | Болгарія |
| Предназначение автоматики | Для розпашних воріт |
- Цена: 37 638 ₴/комплект
- Способ упаковки: Заводская упаковка в картон



