Автоматика для розпашних воріт Genius G-Bat 400 MAXI
Комплект для автоматизції розпашних воріт з довжиною стулки до 4м з довжиною ходу штоку 400мм. Ідеально підходить для розпашних воріт, що відкриваються назовні і всередину
Особливості:
Правильно сконструйована конструкція автоматики Genius G-Bat 400 дозволяє створювати гарне зусилля в процесі штовхання і відкриття стулок розпашних воріт
Легке встановлення з допомогою детальної інструкції та надійна робота на довгі роки експлуатації
Працює у всіх атмосферних умовах, включаючи клімат України
При закритому положенні Ваші ворота надійно блокуються, тому наявність додаткового замка буде не обов’язковою
Безпека і висока надійність
Привід має довжину ходу штоку в 400 мм, що дозволяє встановлювати цю автоматику на розпашні ворота з широкими стовбами
По конструкції дана італійська автоматика поділяється на правий і лівий привід для відповідних стулок Ваших воріт
Захищена ключем система розблокування приводу дозволяє відкривати і закривати ворота вручну в разі відключення електрики
Автоматика від іменитого італійського бренду FAAC, зібрана на власному заводі в Болгарії.
У комплект поставки входить:
Привід G-BAT 400 DX для розпашних воріт - 2шт
Плата управління BRAIN 592 - 1шт
Бокс для плати управління ECOBOX - 1шт
Приймач MONOCANALE 433 JLC (вбудований) - 1шт
Фотоелементи VEGA, макс. дальність 20 м - 1шт
Пульт 4-ох канальний KILO TX4 JLC 433 МГц - 2шт
Лампа GUARD 230V INTERMITTENT - 1шт
Додатково можна укомплектувати будь-якою кількістю. пультів
Технічні характеристики
|
Максимальна ширина стулки |
4м |
|
Інтенсивність використання |
30% |
|
Діапазон робочих температур |
від -20С до +55С |
|
Вага приводу |
7кг |
|
Клас захисту |
IP54 |
|
Струм |
1,2А |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faac |
| Максимальная ширина створки | 4 м |
| Максимальный вес створки | 400 кг |
| Степень защиты IP | 44 |
| Мощность | 280 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Комплектация | |
| Привод для ворот | Да |
| Фотоэлементы безопасности | Да |
| Сигнальная лампа | Да |
| Приемник | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | Болгарія |
| Предназначение автоматики | Для розпашних воріт |
- Цена: 26 010 ₴/комплект
- Способ упаковки: Заводская упаковка в картон






