Комплект для автоматизації розгорнутих воріт з довжиною стулки до 3м з довжиною ходу штока 300мм. Ідеально підходить для орних воріт з відкриттям всередину.
Особливості:
Є спеціальний ключ розблокування системи на випадок втрати електроживлення або для ручного управління;
ПРИВІД ДЛЯ ВОРІТ може бути лівим або правим, в залежності від того, в який бік рухається стулка;
Шток має зхід на 3 см, цей варіант впевнено підійде на ворота зі стулками до 3-х метрів;
Вага воріт може бути до 200 кг;
Привід, що самоблокується. Це означає, що після зупинки приводу Ваші ворота замкнені механічно і їх не можна відкрити руками. Завдяки цій функції немає необхідності в додатковому механічному блокуванні воріт замком.
Плавний старт і плавна зупинка
Функція фото-тест. Перед початком будь-якого руху, блок управління автоматично перевіряє роботу всіх підключених фотоелементів, і якщо все працює як треба, ворота приводяться в рух.
Регулювання швидкості і зусилля кожного з приводів.
Можливість підключення сигнальної лампи.
Можливість підключення фотоелементів.
Автоматика від іменитого італійського бренду FAAC, зібрана на власному заводі в Болгарії.


У комплект поставки входить:
Привід G-BAT 300 для розпашних воріт - 2шт
Плата управління BRAIN 592 - 1шт
Бокс для плати управління ECOBOX - 1шт
Приймач MONOCANALE 433 JLC (вбудований) - 1шт
Фотоелементи VEGA, макс. дальність 20 м - 1шт
Пульт 4-ох канальний KILO TX4 JLC 433 MHz - 1шт
Додатково можна укомплектувати будь-якою кількістю пультів
Технічні характеристики
|
Максимальна ширина стулки |
3м |
|
Інтенсивність використання |
30% |
|
Діапазон робочих температур |
від -20С до +55С |
|
Вага приводу |
6,5кг |
|
Клас захисту |
IP54 |
|
Струм |
1,2А |
|
Живлення |
230В |
|
Потужність |
280ВТ |
|
Конденсатор |
8мкФ |
|
Тягове зусилля |
3500Н |
|
Макс. хід поштовху |
300 мм |
|
Швидкість руху поштовху |
1,6см/с |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faac |
| Максимальная ширина створки | 3 м |
| Максимальный вес створки | 350 кг |
| Степень защиты IP | 44 |
| Мощность | 280 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Комплектация | |
| Привод для ворот | Да |
| Фотоэлементы безопасности | Нет |
| Сигнальная лампа | Нет |
| Приемник | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | Болгарія |
| Предназначение автоматики | Для розпашних воріт |
- Цена: 22 185 ₴/комплект
- Способ упаковки: Заводская упаковка в картон




